889 533 223
Pon-Pt
6:00 - 23:00
Sobota
8:00 - 20:00
Niedziela
8:00 - 18:00
Darmowy Trening
Wypełnij formularz i zapisz się na darmowy trening.
Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Magdelin Beksinski prowadząca działalność gospodarczą pod firmą: KABI Magdelin Beksinski w Dąbrowie Tarnowskiej przy ul. Graniczna nr 5 (kod pocztowy: 33-200), NIP: 8711774036, REGON: 380375501, wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności („Administrator”) w celach marketingowych - zgodnie z art.6 ust.1 lit a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
* Wyrażam zgodę na przesyłanie przez oraz na zlecenie Administratora informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na wskazany przeze mnie adres e-mail - zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2016 r. poz.1030 z późn. zm.).
* Wyrażam zgodę na wykorzystywanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w tym telefonów komórkowych i stacjonarnych oraz automatycznych systemów wywołujących, dla celów marketingu bezpośredniego przez i na zlecenie Administratora – zgodnie z art. 177 ust.1 ustawy z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2016 r., poz. 1489 z późn. zm.)
Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest Magdelin Beksinski prowadząca działalność gospodarczą pod firmą: KABI Magdelin Beksinski w Dąbrowie Tarnowskiej przy ul. Graniczna nr 5 (kod pocztowy: 33-200), NIP: 8711774036, REGON: 380375501, wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności ("Administrator").

Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się kontaktować w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, za pośrednictwem adresu e-mail: iod@xtremefitness.pl.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą zgodnie z art.6 ust.1 lit a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („Rozporządzenie”) w celach marketingowych. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez Administratora do czasu wycofania zgody.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, prawo usunięcia danych osobowych (prawo do bycia zapomnianym), prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do przenoszenia danych do innego administratora, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, prawo wniesienia skargi do UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie przez Administratora danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich.

Podanie przez Pana/Panią danych osobowych w celach marketingowych jest konieczne do otrzymania „Darmowej Wejściówki”, która uprawnia Pana/ Panią do jednorazowego, nieodpłatnego, wejścia do wskazanego klubu „Xtreme Fitness Gyms” oraz skorzystania z usług świadczonych w tym Klubie, w zakresie i na warunkach określonych w treści Regulaminu Xtreme Fitness Gyms.

ZMIEŃ KLUB
Zajęcia fitness

Wymodeluj sylwetkę, zrzuć zbędne kilogramy, popraw siłę, kondycję i wytrzymałość, dodatkowo świetnie się bawiąc pod okiem profesjonalnych instruktorów.

Posiadamy szeroki wybór zajęć grupowych o różnym stopniu zaawansowania:

ZAJĘCIA FITNESS

Xtreme Cross
Trening wytrzymałościowy angażujący całe ciało. Zajęcia o dużej intensywności, poprawiające kondycję fizyczną.
Fit Ball
Zajęcia z użyciem piłki oraz innych przyrządów fitness. Trening o dużej intensywności połączony z dobrą zabawą.
Zdrowy Kręgosłup
Zajęcia wzmacniające mięśnie grzbietu, poprawiające kondycję kręgosłupa. Ćwiczenia o charakterze relaksacyjnym i odprężającym.
Pilates
Zajęcia z elementami jogi, baletu i ćwiczeń izometrycznych. Ćwiczenia popoprawiają zakres ruchomości i uelastyczniające ciało.
Obwodówka
Trening o wysokiej intensywności, angażujący pracę wszystkich mięśni ciała. Zajęcia z wykorzystaniem sztang, kettleballs, hantli.
Xtreme Zumba
Zajęcia łączące elementy tańca, aerobiku z krokami latynoamerykańskich tańców. Trening aerobowy przeplatany treningiem interwałowym. Zajęcia modelujące sylwetkę, poprawiające kondycję.
Turbo Spalanie
Zajęcia o zmiennej intensywności prowadzone w formie interwału. Trening wzmacniający i poprawiający wydolność organizmu.
Fat Burning
Zajęcia umożliwiające pracę nad całą sylwetką dzięki zastosowanemu obciążeniu. Trening o wysokiej intensywności.
Stretching
Ćwiczenia kształtujące i wzmacniające wszystkie grupy mięśniowe połączone z ćwiczeniami rozciągającymi i elementami Jogi.
TBC
Trening intensywny, wzmacniający ciało. W trakcie ćwiczeń pracują wszystkie mięśnie. Zajęcia kształtujące sylwetkę.
Turbo Abs
Zajęcia o wysokiej intensywności, skupiające się na pracy dolnych i górnych mięśni brzucha oraz wzmocnieniu dolnego odcinka pleców.
Indoor Cycyling
Efektywny trening na rowerach stacjonarnych, prowadzony w rytm muzyki, przy zastosowaniu różnych technik imitujących jazdę na rowerze. Jazda odbywa się w zróżnicowanym tempie. Trening poprawia kondycję, wytrzymałość, kształtuje sylwetkę.
CROSS OCR
Zajęcia o wysokiej intensywności, multidyscyplinarne, łączące w sobie elementy treningu kondycyjnego, siłowego, gimnastycznego i interwałowego.
Turbo Pupa
Trening na unikalnych maszynach skupiający się szczególnie na mięśniach pośladków, dzięki regularnym ćwiczeniom pośladki będą kształtne, krągłe i jędrne
Brzuch + Space Stretch
Space Stretch został zaprojektowany jako uniwersalny przyrząd treningowy do użytku w warunkach nieważkości. Przyrząd, za pomocą którego astronauci na stacjach kosmicznych mogą ćwiczyć nawet 8 grup mięśniowych. Przygotowane jest aż 16 ćwiczeń, które pozwal
Balans Bag
Balans Bag™ to worek o niezwykle szerokim zakresie zastosowania, ćwiczenia z nim angażują do tej pory trudno osiągalny trening wszystkich taśm mięśniowych. Intensywność treningu nie jest uzależniona od doboru obciążeń, ale od ilości wody znajdującej się w
Turbospalanie + step
Zajęcia o zmiennej intensywności prowadzone w formie interwału. Trening wzmacniający i poprawiający wydolność organizmu. Zajęcia z wykorzystaniem stepu
Runmageddon
Zajęcia o wysokiej intensywności, multidyscyplinarne, łączące w sobie elementy treningu kondycyjnego, siłowego, gimnastycznego i interwałowego.
Modelowanie sylwetki
Trening wzmacniający, kształtujący całą sylwetkę, angażujący pracę wszystkich grup mięśniowych.
Nasi partnerzy