ZMIEŃ KLUB
Nasi trenerzy
Michał Pac

Michał Pac

Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego (Wychowanie Fizyczne), trener personalny z 7 letnim doświadczeniem, dietetyk, instruktor rekreacji ruchowej (specjalność kulturystyka), instruktor aktywizacji ruchowej dzieci.

Pasjonat zdrowego stylu życia i treningu. Osoba, dla której zdrowie oraz wyniki podopiecznych są najważniejsze. Zaangażowany w to, co robi, otwarty na nową wiedzę i konstruktywną krytykę. Ciągle żądny nowej wiedzy, stale poszerzając ją w oparciu o nowe szkolenia, publikacje, artykuły, badania czy uczestnictwo w grupach zrzeszających najlepszych specjalistów z dziedzin dietetyki i treningu. Chce pomóc i pokazać jak ruch oraz zdroworozsądkowe podejście do odżywiania pozytywnie wpływają na zdrowie psychiczne, jak i fizyczne.

Prywatnie wielbiciel ciężkiego treningu siłowego i zapalony rowerzysta, górskie maratony rowerowe i enduro wypełniają jego wolny czas.

 

Kwalifikacje:

 • Funzioni in Azione, Włochy;
 • Centrum Olimpiakos: Dietetyka sportowa, Psychodietetyka w sporcie; Żywienie i odchudzanie dzieci i młodzieży; Regeneracja i odnowa biologiczna w sporcie;
 • Strenght Training Specialist - Strength Coach Certification Wojciech Jusiel
 • Strength, Power and Stability Kuźnia Trenerów
 • Konferencja Dietetyki Sportowej (Akademia Dietetyki Sportowej)
 • Cykl szkoleń Ajwen Akademia
 • Dietetyka i suplementacja, Mauricz
 • Dieta wysokowęglowodanowa Tadeusz Sowiński
 • Biohacking Michał Undra, Jacek Feldman
 • CrossFit Mjollnir Kettlebells; Gimnastyka sportowa
 • Functional Training - Tribal Fitness School
 • Asymmetric Training - Tribal Fitness School
 • TFS 4FORCE workshop - Tribal Fitness School
 • TFS FOR 2 trening funkcjonalny w parach - Tribal Fitness School
 • Wspomaganie farmakologiczne Akademia Sportów Sylwetkowych
 • Fizjologia Treningu Sportowego
 • Anatomia Sportowa

UMÓW SIĘ NA DARMOWĄ KONSULTACJĘ Z TYM TRENEREM

Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Magdelin Beksinski prowadząca działalność gospodarczą pod firmą: KABI Magdelin Beksinski w Dąbrowie Tarnowskiej przy ul. Graniczna nr 5 (kod pocztowy: 33-200), NIP: 8711774036, REGON: 380375501, wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności („Administrator”) w celach marketingowych - zgodnie z art.6 ust.1 lit a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
* Wyrażam zgodę na przesyłanie przez oraz na zlecenie Administratora informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na wskazany przeze mnie adres e-mail - zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2016 r. poz.1030 z późn. zm.).
* Wyrażam zgodę na wykorzystywanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w tym telefonów komórkowych i stacjonarnych oraz automatycznych systemów wywołujących, dla celów marketingu bezpośredniego przez i na zlecenie Administratora – zgodnie z art. 177 ust.1 ustawy z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2016 r., poz. 1489 z późn. zm.)
Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest Magdelin Beksinski prowadząca działalność gospodarczą pod firmą: KABI Magdelin Beksinski w Dąbrowie Tarnowskiej przy ul. Graniczna nr 5 (kod pocztowy: 33-200), NIP: 8711774036, REGON: 380375501, wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności ("Administrator").

Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się kontaktować w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, za pośrednictwem adresu e-mail: iod@xtremefitness.pl.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą zgodnie z art.6 ust.1 lit a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („Rozporządzenie”) w celach marketingowych. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez Administratora do czasu wycofania zgody.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, prawo usunięcia danych osobowych (prawo do bycia zapomnianym), prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do przenoszenia danych do innego administratora, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, prawo wniesienia skargi do UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie przez Administratora danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich.

Podanie przez Pana/Panią danych osobowych w celach marketingowych jest konieczne do skorzystania z formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej www.xtremefitness.pl.

Nasi partnerzy