ZMIEŃ KLUB
Nasi trenerzy
Ewa Łabno

Ewa Łabno

Kwalifikacje:

  • Międzynarodowy certyfikat Trenera Personalnego Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu (AMS Wrocław)
  • Certyfikat specjalisty treningu prewencyjnego – ATS Wrocław – Wojciech Jusiel
  • Ukończenie szkolenia „Metodyka treningu poziom 1” - MAURICZ TRAINING CENTER – Maciej Bielski
  • Ukończenie szkolenia „Metodyka treningu poziom 2” - MAURICZ TRAINING CENTER – Maciej Bielski
  • Ukończenie szkolenia z treningu funkcjonalnego Kettlebells & TRX - CANDOIT- Łukasz Pieńkowski
  • Ukończenie szkolenie z kształtowania kobiecej sylwetki – CSS - Tadeusz Sowiński
  • Certyfikat z seminarium „Teoretyczne i praktyczne aspekty diety oraz aktywności w procesie kształtowania sylwetki i dbania o zdrowie”- Fit Akademia - Jacek Bilczyński
  • Była lekkoatletka w Wojskowym Klubie Sportowym Wawel Kraków, a także w Klubie Sportowym Unia Tarnów

 

O mnie:

Jestem byłą lekkoatletką – wielokrotną medalistką zawodów w kategorii skok w dal, trójskok oraz sprint. Od zawsze prowadzę aktywny tryb życia, natomiast treningiem siłowym interesuję się od kilku lat i traktuję go nie tylko jako formę do kształtowania pięknej sylwetki, ale także jako narzędzie do niwelowania wad postawy, naprawy wzorców ruchowych i generalnie polepszenia jakości życia poprzez poprawę zdolności motorycznych takich jak siła, wytrzymałość, koordynacja, gibkość i szybkość. Moim celem jest Twój cel, w którego realizacji chcę Ci pomóc. Ze swojej strony gwarantuję Ci profesjonalne i indywidulne podejście, pełne zaangażowanie, trening personalny a także opiekę i kontakt ze mną przez cały okres współpracy.

UMÓW SIĘ NA DARMOWĄ KONSULTACJĘ Z TYM TRENEREM

Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Magdelin Beksinski prowadząca działalność gospodarczą pod firmą: KABI Magdelin Beksinski w Dąbrowie Tarnowskiej przy ul. Graniczna nr 5 (kod pocztowy: 33-200), NIP: 8711774036, REGON: 380375501, wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności („Administrator”) w celach marketingowych - zgodnie z art.6 ust.1 lit a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
* Wyrażam zgodę na przesyłanie przez oraz na zlecenie Administratora informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na wskazany przeze mnie adres e-mail - zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2016 r. poz.1030 z późn. zm.).
* Wyrażam zgodę na wykorzystywanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w tym telefonów komórkowych i stacjonarnych oraz automatycznych systemów wywołujących, dla celów marketingu bezpośredniego przez i na zlecenie Administratora – zgodnie z art. 177 ust.1 ustawy z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2016 r., poz. 1489 z późn. zm.)
Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest Magdelin Beksinski prowadząca działalność gospodarczą pod firmą: KABI Magdelin Beksinski w Dąbrowie Tarnowskiej przy ul. Graniczna nr 5 (kod pocztowy: 33-200), NIP: 8711774036, REGON: 380375501, wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności ("Administrator").

Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się kontaktować w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, za pośrednictwem adresu e-mail: iod@xtremefitness.pl.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą zgodnie z art.6 ust.1 lit a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („Rozporządzenie”) w celach marketingowych. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez Administratora do czasu wycofania zgody.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, prawo usunięcia danych osobowych (prawo do bycia zapomnianym), prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do przenoszenia danych do innego administratora, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, prawo wniesienia skargi do UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie przez Administratora danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich.

Podanie przez Pana/Panią danych osobowych w celach marketingowych jest konieczne do skorzystania z formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej www.xtremefitness.pl.

Nasi partnerzy