728 466 853
Pon-Pt
6:00 - 23:00
Sobota
8:00 - 20:00
Niedziela
8:00 - 18:00
Darmowy Trening
Wypełnij formularz i zapisz się na darmowy trening.
Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "XF GYM MANAGEMENT - DOJKA, NOWAKOWSKI" spółka jawna z siedzibą w Dąbrowie Tarnowskiej (adres siedziby: ul. Ks. Popiełuszki nr 12, 33-200 Dąbrowa Tarnowska), KRS: 0000558847, NIP: 8711771428 („Administrator”) w celach marketingowych - zgodnie z art.6 ust.1 lit a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
* Wyrażam zgodę na przesyłanie przez oraz na zlecenie Administratora informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na wskazany przeze mnie adres e-mail - zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2016 r. poz.1030 z późn. zm.).
* Wyrażam zgodę na wykorzystywanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w tym telefonów komórkowych i stacjonarnych oraz automatycznych systemów wywołujących, dla celów marketingu bezpośredniego przez i na zlecenie Administratora – zgodnie z art. 177 ust.1 ustawy z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2016 r., poz. 1489 z późn. zm.)
Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest "XF GYM MANAGEMENT - DOJKA, NOWAKOWSKI" spółka jawna z siedzibą w Dąbrowie Tarnowskiej (adres siedziby: ul. Ks. Popiełuszki nr 12, 33-200 Dąbrowa Tarnowska), KRS: 0000558847, NIP: 8711771428 ("Administrator").

Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się kontaktować w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, za pośrednictwem adresu e-mail: iod@xtremefitness.pl.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą zgodnie z art.6 ust.1 lit a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („Rozporządzenie”) w celach marketingowych. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez Administratora do czasu wycofania zgody.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, prawo usunięcia danych osobowych (prawo do bycia zapomnianym), prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do przenoszenia danych do innego administratora, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, prawo wniesienia skargi do UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie przez Administratora danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich.

Podanie przez Pana/Panią danych osobowych w celach marketingowych jest konieczne do otrzymania „Darmowej Wejściówki”, która uprawnia Pana/ Panią do jednorazowego, nieodpłatnego, wejścia do wskazanego klubu „Xtreme Fitness Gyms” oraz skorzystania z usług świadczonych w tym Klubie, w zakresie i na warunkach określonych w treści Regulaminu Xtreme Fitness Gyms.

ZMIEŃ KLUB
Zajęcia fitness

Wymodeluj sylwetkę, zrzuć zbędne kilogramy, popraw siłę, kondycję i wytrzymałość, dodatkowo świetnie się bawiąc pod okiem profesjonalnych instruktorów.

Posiadamy szeroki wybór zajęć grupowych o różnym stopniu zaawansowania:

ZAJĘCIA FITNESS

Bpu
Trening o średniej intensywności polegający na wielokrotnym powtarzaniu różnych ćwiczeń. Zajęcia wzmacniające i ujędrniające dolne partie ciała.
Zdrowy Kręgosłup
Zajęcia wzmacniające mięśnie grzbietu, poprawiające kondycję kręgosłupa. Ćwiczenia o charakterze relaksacyjnym i odprężającym.
Xtreme Pump
Zajęcia grupowe z wykorzystaniem sztangi i hantli. Trening angażujący wszystkie partie mięśni, pozwalający wzmocnić i wyrzeźbić sylwetkę.
Joga
Zajęcia o charakterze mentalnym. Ćwiczenia skupiające się na harmonii umysłu, ciała i oddechu. Trening rozciągająco – relaksujący.
Tabata
Trening interwałowy o wysokim stopniu intensywności. Zajęcia przyspieszające metabolizm oraz poprawiające wydajność organizmu.
Pilates
Zajęcia z elementami jogi, baletu i ćwiczeń izometrycznych. Ćwiczenia popoprawiają zakres ruchomości i uelastyczniające ciało.
Brazylijskie Pośladki
Trening z wykorzystaniem dodatkowego obciążenia. Zajęcia angażujące dolne partie ciała, kształtujące sylwetkę, pozwalające pozbyć się cellulitu.
Płaski Brzuch
Zajęcia z wykorzystaniem dodatkowego sprzętu fitness. Trening koncentrujący się na wyrzeźbieniu i wzmocnieniu mięśni brzucha.
Xtreme Zumba
Zajęcia łączące elementy tańca, aerobiku z krokami latynoamerykańskich tańców. Trening aerobowy przeplatany treningiem interwałowym. Zajęcia modelujące sylwetkę, poprawiające kondycję.
Cellulit Attack
Zajęcia z wykorzystaniem sprzętu fitness – ciężarków, gumy oporowej, sztangi i kettli. Trening wzmacniający i ujędrniający dolne partie ciała w szczególności pośladki i uda.
Xtreme Step
Zajęcia choreograficzne z wykorzystaniem stepu, połączone z aerobikiem. Ćwiczenia poprawią wydolność organizmu.
Abs
Zajęcia angażujące pracę górnych, dolnych, skośnych mięśni brzucha. Ćwiczenia wzmacniające dolny odcinek pleców.
Turbo Spalanie
Zajęcia o zmiennej intensywności prowadzone w formie interwału. Trening wzmacniający i poprawiający wydolność organizmu.
Strong & Fit
Zajęcia siłowe angażujące własną masę ciała oraz dodatkowe obciążenie. Ćwiczenia wzmacniają mięśnie i poprawiają kondycję fizyczną.
Skalpel
Zajęcia o charakterze interwałowym, polegające na zmiennej intensywności wysiłku. Trening łączący ćwiczenia wzmacniające z ćwiczeniami cardio.
Xtreme Piloxing
Zajęcia łączące elementy pilatesu, boksu i tańca. Trening interwałowy, przyśpieszający metabolizm i spalanie zbędnych kalorii.
Body Mind
Zajęcia o niskiej intensywności. Ćwiczenia rozciągające, poprawiające mobilność stawów, harmonizujące.
Piloxing Nokaut
Interdyscyplinarny program, który łączy w sobie elementy boksu, pilatesu i treningu funkcjonalnego z dużą ilością ćwiczeń plyometrycznych. Trening wysokiej intensywności ukierunkowany na zwiększenie wytrzymałości.
Nasi partnerzy