Darmowy Trening
Wypełnij formularz i zapisz się na darmowy trening.
Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "XF GYM MANAGEMENT - DOJKA, NOWAKOWSKI" spółka jawna z siedzibą w Dąbrowie Tarnowskiej (adres siedziby: ul. Ks. Popiełuszki nr 12, 33-200 Dąbrowa Tarnowska), KRS: 0000558847, NIP: 8711771428 („Administrator”) w celach marketingowych - zgodnie z art.6 ust.1 lit a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
* Wyrażam zgodę na przesyłanie przez oraz na zlecenie Administratora informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na wskazany przeze mnie adres e-mail - zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2016 r. poz.1030 z późn. zm.).
* Wyrażam zgodę na wykorzystywanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w tym telefonów komórkowych i stacjonarnych oraz automatycznych systemów wywołujących, dla celów marketingu bezpośredniego przez i na zlecenie Administratora – zgodnie z art. 177 ust.1 ustawy z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2016 r., poz. 1489 z późn. zm.)
Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest "XF GYM MANAGEMENT - DOJKA, NOWAKOWSKI" spółka jawna z siedzibą w Dąbrowie Tarnowskiej (adres siedziby: ul. Ks. Popiełuszki nr 12, 33-200 Dąbrowa Tarnowska), KRS: 0000558847, NIP: 8711771428 ("Administrator").

Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się kontaktować w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, za pośrednictwem adresu e-mail: iod@xtremefitness.pl.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą zgodnie z art.6 ust.1 lit a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („Rozporządzenie”) w celach marketingowych. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez Administratora do czasu wycofania zgody.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, prawo usunięcia danych osobowych (prawo do bycia zapomnianym), prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do przenoszenia danych do innego administratora, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, prawo wniesienia skargi do UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie przez Administratora danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich.

Podanie przez Pana/Panią danych osobowych w celach marketingowych jest konieczne do otrzymania „Darmowej Wejściówki”, która uprawnia Pana/ Panią do jednorazowego, nieodpłatnego, wejścia do wskazanego klubu „Xtreme Fitness Gyms” oraz skorzystania z usług świadczonych w tym Klubie, w zakresie i na warunkach określonych w treści Regulaminu Xtreme Fitness Gyms.

ZMIEŃ KLUB
Aktualności
Aktualności Xtreme Fitness Gyms
1 Maj, 2018
Wspólna pasja to podstawa, dlatego...

Klubowiczu! Czeka Cię wyjątkowy maj!

Przyprowadź znajomego i weź udział w promocji!

Ilu zapisanych znajomych, tyle miesięcy trenujesz za FREE!

To może być wspaniała przygoda!

Do zobaczenia na treningu :)

Regulamin akcji dostępny w recepcji klubu lub pod tel.: 728 466 853

17 Kwiecień, 2018
Przyjdź, zobacz i wypróbuj nas za darmo!

Jesteś ciekawy jak funkcjonuje nasz klub, na jakim sprzęcie możesz poćwiczyć oraz jaka panuje tu atmosfera? 

Nie czekaj i wpadnij do nas na trening! 

Znajdziesz tu nie tylko wolne ciężary, bieżnie i energetyzujące zajęcia fitness ale także o wiele więcej!

Wypróbuj nas całkowicie za darmo! 

Pierwsze wejście gratis :) 

Zapraszamy! 

Szczegóły: https://www.xtremefitness.pl/bytom/darmowa-wejsciowka 

15 Marzec, 2018
Dni otwarte w Xtreme Fitness Gyms!

Już wkrótce dni otwarte w naszym klubie. Czeka nas moc atrakcji, których na pewno nie możecie przegapić. Mocny start zapewnią nam między innymi darmowe zajęcia fitness, bezpłatne konsultacje trenerskie i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Mało tego, nasi partnerzy przygotowali dla was coś specjalnego, co dodatkowo umili wam pobyt w naszym klubie 17 i 18 marca. Przyjdź do Xtreme Fitness, skorzystaj z darmowego treningu i zgarnij darmowego 4move. Zabierz ze sobą swoich znajomych. Startujemy już w sobotę od 8 rano.

Zapraszamy na zajęcia: 

09:00  Sexy Pupa & Płaski Brzuch
10:00  Turbo Spalanie
11:00   Zumba
12:00  Joga
13:00  Brazylijskie pośladki
14:00  Strong & Fit

Pamiętajcie, aby osiągnąć sukces trzeba zacząć działać!

Nasi partnerzy