Darmowy Trening
Wypełnij formularz i zapisz się na darmowy trening.
Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Elżbieta Ślizak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą: "ES FITNESS ELŻBIETA ŚLIZAK" w Dąbrowie Tarnowskiej przy ul. Ks. Jerzego Popiełuszki nr 12 (kod pocztowy: 33-200), NIP: 8711770038, REGON: 122646153 („Administrator”) w celach marketingowych - zgodnie z art.6 ust.1 lit a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
* Wyrażam zgodę na przesyłanie przez oraz na zlecenie Administratora informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na wskazany przeze mnie adres e-mail - zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2016 r. poz.1030 z późn. zm.).
* Wyrażam zgodę na wykorzystywanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w tym telefonów komórkowych i stacjonarnych oraz automatycznych systemów wywołujących, dla celów marketingu bezpośredniego przez i na zlecenie Administratora – zgodnie z art. 177 ust.1 ustawy z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2016 r., poz. 1489 z późn. zm.)
Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest Elżbieta Ślizak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą: "ES FITNESS ELŻBIETA ŚLIZAK" w Dąbrowie Tarnowskiej przy ul. Ks. Jerzego Popiełuszki nr 12 (kod pocztowy: 33-200), NIP: 8711770038, REGON: 122646153 ("Administrator").

Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się kontaktować w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, za pośrednictwem adresu e-mail: iod@xtremefitness.pl.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą zgodnie z art.6 ust.1 lit a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („Rozporządzenie”) w celach marketingowych. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez Administratora do czasu wycofania zgody.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, prawo usunięcia danych osobowych (prawo do bycia zapomnianym), prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do przenoszenia danych do innego administratora, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, prawo wniesienia skargi do UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie przez Administratora danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich.

Podanie przez Pana/Panią danych osobowych w celach marketingowych jest konieczne do otrzymania „Darmowej Wejściówki”, która uprawnia Pana/ Panią do jednorazowego, nieodpłatnego, wejścia do wskazanego klubu „Xtreme Fitness Gyms” oraz skorzystania z usług świadczonych w tym Klubie, w zakresie i na warunkach określonych w treści Regulaminu Xtreme Fitness Gyms.

ZMIEŃ KLUB
Zajęcia fitness

Wymodeluj sylwetkę, zrzuć zbędne kilogramy, popraw siłę, kondycję i wytrzymałość, dodatkowo świetnie się bawiąc pod okiem profesjonalnych instruktorów.

Posiadamy szeroki wybór zajęć grupowych o różnym stopniu zaawansowania:

ZAJĘCIA FITNESS

Xtreme Cross
Zajęcia z wykorzystaniem małych ciężarków. Trening o dużej intensywności, poprawiający kondycję fizyczną.
Bpu
Trening o średniej intensywności polegający na wielokrotnym powtarzaniu różnych ćwiczeń. Zajęcia wzmacniające i ujędrniające dolne partie ciała.
Xtreme Pump
Zajęcia grupowe z wykorzystaniem sztangi i hantli. Trening angażujący wszystkie partie mięśni, pozwalający wzmocnić i wyrzeźbić sylwetkę.
Joga
Zajęcia o charakterze mentalnym. Ćwiczenia skupiające się na harmonii umysłu, ciała i oddechu. Trening rozciągająco – relaksujący.
Tabata
Trening interwałowy o wysokim stopniu intensywności. Zajęcia przyspieszające metabolizm oraz poprawiające wydajność organizmu.
Pilates
Zajęcia z elementami jogi, baletu i ćwiczeń izometrycznych. Ćwiczenia popoprawiają zakres ruchomości i uelastyczniające ciało.
Płaski Brzuch
Zajęcia z wykorzystaniem dodatkowego sprzętu fitness. Trening koncentrujący się na wyrzeźbieniu i wzmocnieniu mięśni brzucha.
Zumba
Zajęcia łączące elementy tańca, aerobiku z krokami latynoamerykańskich tańców. Trening aerobowy przeplatany treningiem interwałowym. Zajęcia modelujące sylwetkę, poprawiające kondycję.
Total Body
Zajęcia angażujące pracę całego ciała. Trening wzmacnia i kształtuje sylwetkę dzięki użyciu odpowiednich sprzętów fitness.
Trampoliny
Trening interwałowy o wysokiej intensywności i zmiennym tempie ćwiczeń. Zajęcia zwiększające gibkość i koordynację ruchów.
Stretching
Ćwiczenia kształtujące i wzmacniające wszystkie grupy mięśniowe połączone z ćwiczeniami rozciągającymi i elementami Jogi.
Szczupła Sylwetka
Zajęcia mające na celu kształtowanie i ujędrnianie całego ciała ze szczególnym uwzględnieniem mięśni brzucha oraz pośladków.
Nasi partnerzy