ZMIEŃ KLUB
Nasi trenerzy
Marta Stryczek

Marta Stryczek

Moja przygoda:

Od najmłodszych lat wiedziałam, że ciągnie mnie do aktywności fizycznej. Od zawsze jest to mój sposób na życie – jednocześnie pasja dająca mi każdego dnia dawkę radości i motywacji do działania. Kiedy postawiłam swoje pierwsze kroki na siłowni kilka lat temu- wiedziałam, że zostanę w tym miejscu na dłużej. Nic nie sprawia mi tyle frajdy co trenowanie!  Mam nadzieję, że uda mi się tym zarazić również Ciebie! 

Kim jestem?

Jestem trenerem personalnym, instruktorką Pilatesu, Stretchingu oraz Zdrowego Kręgosłupa, studiuję dietetykę. Na co dzień jestem pasjonatką sportu i zdrowego odżywiania, poświęcam się w 100% mojej pracy, staram się w pełni pomagać osobom, które decydują się mi zaufać.

 

Dlaczego Ja?

Jestem tu po to żeby Ci pomóc i przybliżyć Cię do osiągnięcia celu jaki sobie założyłeś/aś.
Niezależnie od tego w jakim jesteś wieku i jak wygląda Twoje obecne życie, czy Twoim celem jest redukcja wagi czy budowanie masy mięśniowej,

 a może borykasz się z dolegliwościami bólowymi, które stają się coraz bardziej uciążliwe.. - pamiętaj, że zawsze jest odpowiedni czas na zmiany- wystarczy odrobina dobrej chęci, pozytywne nastawienie i..
osoba, która pomoże Ci wskazać odpowiedni plan działania i przeprowadzi Cię przez cały ten proces. :)
Jestem tutaj właśnie po to żeby wskazać Ci tą drogę i plan działania dostosowany do Ciebie i nastawiony pod Twój konkretny cel. 

Moje słabości:

Mam niesamowitą słabość do ludzi – dlatego nigdy nie odmawiam im pomocy!

 

Moje motto:

Zawsze jest dobry moment na zmiany, zaufaj mi i postaw tak samo jak ja na aktywność fizyczną! Stawiam na efektywny trening z jak największą dawką korzyści witalnych i zdrowotnych.

UMÓW SIĘ NA DARMOWĄ KONSULTACJĘ Z TYM TRENEREM

Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "AMR Artur Rozmus" z siedzibą w Katowicach (adres: ul. Obroki nr 63A lok. 4, 40-833 Katowice ), NIP: 8671677478, REGON: 382297656 (dalej: „Administrator”) oraz Podmioty Współpracujące z Administratorem, w celu nawiązania kontaktu dotyczącego siedmiodniowego darmowego karnetu.
* Wyrażam zgodę na: I) przesyłanie przez Administratora oraz Podmioty Współpracujące, drogą elektroniczną (na podany adres e-mail) materiałów o charakterze handlowym, marketingowym i informacyjnym; II) otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących i/lub wiadomości SMS inicjowanych przez Administratora oraz Podmioty współpracujące w celach handlowych, marketingowych i informacyjnych".

Podanie danych jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia nam kontakt z Panem/Panią.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest "AMR Artur Rozmus" z siedzibą w Katowicach (adres: ul. Obroki nr 63A lok. 4, 40-833 Katowice ), NIP: 8671677478, REGON: 382297656.

Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się kontaktować w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, za pośrednictwem, e-mail: iod@xtremefitness.pl.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („Rozporządzenie”), przede wszystkim: 1. na podstawie zgody w celu nawiązania kontaktu dotyczącego darmowego siedmiodniowego karnetu uprawniającego do skorzystania z usług klubu Xtreme Fitness Gyms (po wcześniejszym wybraniu w formularzu lokalizacji klubu) (podstawa art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia), 2. w celach marketingowych, w tym marketingu bezpośredniego polegającego na przedstawianiu i przekazywaniu ofert reklamowych, informacji handlowych, newsletterów oraz innych materiałów informacyjnych, promocyjnych i marketingowych dotyczących działalności Administratora oraz Podmiotów Współpracujących z Administratorem (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia), 3. w celu ewentualnego ustalenia i dochodzenia roszczeń lub obrony przed nimi, w tym przeciwdziałania nadużyciom ze strony Klienta, oraz w celu zapewnienia bezpieczeństwa osób, porządku, a także ochrony mienia Administratora na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia).

Przesyłanie przez Administratora informacji handlowej drogą elektroniczną na podany adres e-mail, po uzyskanej zgodzie, odbywa się zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2020 r. poz. 344).

Wykorzystywanie przez Administratora, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów komórkowych, komputerów oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego ,odbywa się zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2019 r. poz. 2460).

Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być podmioty wspierające bieżące procesy biznesowe Administratora i świadczące usługi takie jak: prawne, marketingowe, archiwizacyjne, dostawcy odpowiedzialni za obsługę systemów informatycznych i sprzętu.

Administrator nie będzie przekazywał Pani/Pana danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Pani/Pana dane osobowe udzielone na podstawie zgody będą przetwarzane do czasu jej cofnięcia, a w przypadku przetwarzania danych osobowych na podstawie art. 6 ust 1. lit f) Rozporządzenia do czasu zgłoszenia przez Pana/Panią sprzeciwu.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, prawo usunięcia danych osobowych (prawo do bycia zapomnianym), prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie przez Administratora danych osobowych Pani/Pana narusza przepisy Rozporządzenia. Przysługuje Panu/Pani prawo do przenoszenia danych, obejmujące uprawnienie do: otrzymania danych od Administratora i przesyłania ich innemu administratorowi, a także do żądania (jeżeli możliwości techniczne na to pozwalają) przesłania tych danych przez Administratora innemu administratorowi.

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych zawartych w treści formularza jest dobrowolne jednak niezbędne do skorzystania z formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej www.xtremefitness.pl.

Nasi partnerzy