ZMIEŃ KLUB
ZAWODY SPORTOWE

 Drodzy Zawodnicy Klubu Sportowego Xtreme Fitness, informujemy, że:
- zawody Xtreme Power odbędą się 10 kwietnia 2021 r.
- zawody Xtreme 100 odbędą się 15 maja 2021 r.
- zawody Xtreme 10XTRAINING odbędą się 19 czerwca 2021 r.

 

REGULAMIN

ZAWODÓW XTREME POWER

§3. TERMIN I MIEJSCE ZAWODÓW XTREME POWER

 1. Termin: Zawody Xtreme POWER odbędą się w dniu 10 kwietnia 2021 roku o godzinie 11.00.
 2. Miejsce: Zawody Xtreme POWER odbędą się w placówce Klubu Xtreme Fitness Gyms prowadzonej przez Organizatora. Dokładny adres Klubu znajduje się na stronie internetowej xtremefitness.pl po wybraniu klubu w którym Zawodnik zgłosił swoje uczestnictwo.
 3. Organizator zastrzega sobie zmianę terminu Zawodów, poprzez ogłoszenie nowego terminu przez wywieszenie informacji w Recepcji Klubu i/lub opublikowanie jej na stronie internetowej Organizatora pod adresem xtremefitness.pl.

  §4. ZGŁOSZENIA
 1. Osoba (spełniająca warunki wskazane w niniejszym Regulaminie) zainteresowana wzięciem udziału w Zawodach Xtreme POWER może zgłosić chęć swojego uczestnictwa w Zawodach w następujący sposób:
 2. w Recepcji Klubu poprzez wypełnienie formularza zgłoszenia uczestnictwa do zawodów Xtreme POWER
 3. za pośrednictwem aplikacja XtremeApp poprzez wypełnienie online formularza zgłoszenia uczestnictwa do zawodów Xtreme POWER
 4. Zgłoszenia są przyjmowane przez Organizatora do dnia 09 kwietnia 2021 roku.

  §
  5. PROGRAM ZAWODÓW  
 1. Szczegółowy harmonogram zawodów zostanie przedstawiony w dniu, na który zaplanowano Zawody Xtreme POWER
 2. Zawody to dwubój siłowy w kategoriach Open Kobiety oraz Open Mężczyźni. Każdy uczestnik ma za zadanie wykonać dwa ćwiczenia siłowe: przysiady ze sztangą na plecach oraz wyciskanie sztangi leżąc.
 3. Każdy bój zaliczany jest w wyżej wymienionej kolejności. Przysiady muszą zostać wykonane z odpowiednią głębokością (górna linia uda niżej niż kolano), w innym wypadku podejście nie będzie zaliczone. W wyciskaniu należy przytrzymać sztangę na klatce i czekać na komendę. Odrywanie pośladków od ławki powoduje automatyczne spalenie podejscia.
 4. Każdy zawodni ma prawo do trzech prób w każdej konkurencji.
 5. O klasyfikacji uczestników decyduje suma maksymalnego obciążenia wykonywanych ćwiczeń
 6. Podczas wykonywania każdego z ćwiczeń, przy Zawodniku obecny będzie sędzia sprawdzający dokładność wykonania ćwiczenia.

 

REGULAMIN

ZAWODÓW XTREME 100

§3. TERMIN I MIEJSCE ZAWODÓW XTREME POWER

 1. Termin: Zawody Xtreme 100 odbędą się w dniu 15 maja 2021 roku o godzinie 11.00.
 2. Miejsce: Zawody Xtreme 100 odbędą się w placówce Klubu Xtreme Fitness Gyms prowadzonej przez Organizatora. Dokładny adres Klubu znajduje się na stronie internetowej xtremefitness.pl po wybraniu klubu w którym Zawodnik zgłosił swoje uczestnictwo.
 3. Organizator zastrzega sobie zmianę terminu Zawodów, poprzez ogłoszenie nowego terminu przez wywieszenie informacji w Recepcji Klubu i/lub opublikowanie jej na stronie internetowej Organizatora pod adresem xtremefitness.pl.

  §4. ZGŁOSZENIA
 1. Osoba (spełniająca warunki wskazane w niniejszym Regulaminie) zainteresowana wzięciem udziału w Zawodach Xtreme 100 może zgłosić chęć swojego uczestnictwa w Zawodach w następujący sposób:
 2. w Recepcji Klubu poprzez wypełnienie formularza zgłoszenia uczestnictwa do zawodów Xtreme 100
 3. za pośrednictwem aplikacja XtremeApp poprzez wypełnienie online formularza zgłoszenia uczestnictwa do zawodów Xtreme 100
 4. Zgłoszenia są przyjmowane przez Organizatora do dnia 14 maja 2021 roku

  §5. PROGRAM ZAWODÓW  
 1. Szczegółowy harmonogram zawodów (rodzaj ćwiczeń oraz technika i zasady wykonania) zostanie przedstawiony w dniu, na który zaplanowano Zawody Xtreme 100
 2. Zawody są zorganizowane w kategoriach Open Kobiety oraz Open Mężczyźni.
 3. Zawody będą polegały na pokonaniu toru złożonego z 5 ćwiczeń (zwanych stacjami). Każde ćwiczenie wykonujemy 20 razy. Każda stacja to ćwiczenie kondycyjne bez wykorzystania żadnych dodatkowych akcesoriów
 4. Ćwiczenia aerobowe wskazane w harmonogramie zawodów będą wykonywane na czas, który odmierzać będą sędziowie pomocniczy. Zwycięża Zawodnik, który najszybciej pokona tor z złożony z 5 ćwiczeń po 20 razy, czyli suma 100.
 5. Podczas przechodzenia przez wyznaczone stacje, przy Zawodniku obecny będzie sędzia sprawdzający dokładność wykonania każdego ćwiczenia.

 

 

 

REGULAMIN

ZAWODÓW XTREME 10XTRAINING

§3. TERMIN I MIEJSCE ZAWODÓW XTREME POWER

 1. Termin: Zawody Xtreme 10XTRAINING odbędą się w dniu 19 czerwca 2021 roku o godzinie 11.00.
 2. Miejsce: Zawody Xtreme 10XTRAINING odbędą się w placówce Klubu Xtreme Fitness Gyms prowadzonej przez Organizatora.  Dokładny adres Klubu znajduje się na stronie internetowej xtremefitness.pl po wybraniu klubu w którym Zawodnik zgłosił swoje uczestnictwo.
 3. Organizator zastrzega sobie zmianę terminu Zawodów, poprzez ogłoszenie nowego terminu przez wywieszenie informacji w Recepcji Klubu i/lub opublikowanie jej na stronie internetowej Organizatora pod adresem xtremefitness.pl.

  §4. ZGŁOSZENIA
 1. Osoba (spełniająca warunki wskazane w niniejszym Regulaminie) zainteresowana wzięciem udziału w Zawodach Xtreme 10XTRAINING może zgłosić chęć swojego uczestnictwa w Zawodach w następujący sposób:
 2. w Recepcji Klubu poprzez wypełnienie formularza zgłoszenia uczestnictwa do zawodów Xtreme 10XTRAINING
 3. za pośrednictwem aplikacja XtremeApp poprzez wypełnienie online formularza zgłoszenia uczestnictwa do zawodów Xtreme 10XTRAINING
 4. Zgłoszenia są przyjmowane przez Organizatora do dnia 18 czerwca 2021 roku.

  §5. PROGRAM ZAWODÓW  
 1. Szczegółowy harmonogram zawodów (rodzaje stacji, ćwiczenia, ilość powtórzeń do wykonania, obciążenia oraz zasady) zostanie przedstawiony w dniu, na który zaplanowano Zawody Xtreme 10XTRAINING
 2. Zawody będą polegały na pokonaniu toru złożonego z 10 ćwiczeń (zwanych stacjami) w kategoriach Open Kobiety oraz Open Mężczyźni. Każda stacja to różne kombinacje ćwiczeń funkcjonalnych z wykorzystaniem akcesoriów takich jak kettlebells, powerbags, ciężarki, piłki, obciążenia siłowe, gumy.
 3. Ćwiczenia wskazane w harmonogramie zawodów będą wykonywane na ilość powtórzeń. Czas odmierzać będą sędziowie pomocniczy. Zwycięża Zawodnik, który najszybciej pokona tor złożony z 10 ćwiczeń.
 4. Podczas przechodzenia przez wyznaczone stacje, przy Zawodniku obecny będzie sędzia sprawdzający dokładność wykonania każdego ćwiczenia.

 

Nasi partnerzy