735 304 866
Pon-Pt
6:00 - 23:00
Sobota
8:00 - 20:00
Niedziela
8:00 - 18:00
Darmowy Trening
Wypełnij formularz i zapisz się na darmowy trening.
Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jerzy Golonka i Michał Golonka wspólnicy spółki cywilnej JUMI Jerzy Golonka, Michał Golonka Spółka cywilna z siedzibą w Dąbrowie Tarnowskiej przy ulicy Grunwaldzkiej 26B (33-200 Dąbrowa Tarnowska), NIP: 8711774533, REGON: 381387162 („Administrator”) w celach marketingowych - zgodnie z art.6 ust.1 lit a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
* Wyrażam zgodę na przesyłanie przez oraz na zlecenie Administratora informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na wskazany przeze mnie adres e-mail - zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2016 r. poz.1030 z późn. zm.).
* Wyrażam zgodę na wykorzystywanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w tym telefonów komórkowych i stacjonarnych oraz automatycznych systemów wywołujących, dla celów marketingu bezpośredniego przez i na zlecenie Administratora – zgodnie z art. 177 ust.1 ustawy z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2016 r., poz. 1489 z późn. zm.)
Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest Jerzy Golonka i Michał Golonka wspólnicy spółki cywilnej JUMI Jerzy Golonka, Michał Golonka Spółka cywilna z siedzibą w Dąbrowie Tarnowskiej przy ulicy Grunwaldzkiej 26B (33-200 Dąbrowa Tarnowska), NIP: 8711774533, REGON: 381387162 ("Administrator").

Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się kontaktować w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, za pośrednictwem adresu e-mail: iod@xtremefitness.pl.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą zgodnie z art.6 ust.1 lit a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („Rozporządzenie”) w celach marketingowych. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez Administratora do czasu wycofania zgody.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, prawo usunięcia danych osobowych (prawo do bycia zapomnianym), prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do przenoszenia danych do innego administratora, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, prawo wniesienia skargi do UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie przez Administratora danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich.

Podanie przez Pana/Panią danych osobowych w celach marketingowych jest konieczne do otrzymania „Darmowej Wejściówki”, która uprawnia Pana/ Panią do jednorazowego, nieodpłatnego, wejścia do wskazanego klubu „Xtreme Fitness Gyms” oraz skorzystania z usług świadczonych w tym Klubie, w zakresie i na warunkach określonych w treści Regulaminu Xtreme Fitness Gyms.

ZMIEŃ KLUB
Zajęcia fitness

Wymodeluj sylwetkę, zrzuć zbędne kilogramy, popraw siłę, kondycję i wytrzymałość, dodatkowo świetnie się bawiąc pod okiem profesjonalnych instruktorów.

Posiadamy szeroki wybór zajęć grupowych o różnym stopniu zaawansowania:

ZAJĘCIA FITNESS

Xtreme Cross
Trening wytrzymałościowy angażujący całe ciało. Zajęcia o dużej intensywności, poprawiające kondycję fizyczną.
Twerkout
Taniec połączony z nauką kontroli nad mięśniami pośladków. Wyrzeźbienie i uniesienie pośladków z optymalnym spalaniem tkanki tłuszczowej.
Fit Body
Trening o wysokiej intensywności ukierunkowany na wyszczuplenie i wymodelowanie poszczególnych partii ciała.
Tabata
Trening interwałowy o wysokim stopniu intensywności. Zajęcia przyspieszające metabolizm oraz poprawiające wydajność organizmu.
Trening Funkcjonalny
Trening funkcjonalny angażujący wszystkie mięśnie ciała.
Płaski Brzuch
Zajęcia z wykorzystaniem dodatkowego sprzętu fitness. Trening koncentrujący się na wyrzeźbieniu i wzmocnieniu mięśni brzucha.
Sztangi
Zajęcia prowadzone w grupach. Ćwiczenia przy użyciu sztang. Trening intensywnie angażujący mięśnie rąk i nóg, wzmacniający organizm i poprawiający kondycję.
Step
Zajęcia ogólnorozwojowe z użyciem stepów. Trening skoncentrowany na pracy nóg, pozwalający wysmuklić dolne partie ciała.
Misja Bikini
Intensywne zajęcia cardio połączone z ćwiczeniami wzmacniającymi. Trening ujędrniający i wyszczuplający sylwetkę.
Turbo Spalanie
Zajęcia o zmiennej intensywności prowadzone w formie interwału. Trening wzmacniający i poprawiający wydolność organizmu.
Trening Obwodowy
Ćwiczenia o różnej intensywności pozwalające zwiększyć wytrzymałość mięśniową.
Stretching
Ćwiczenia kształtujące i wzmacniające wszystkie grupy mięśniowe połączone z ćwiczeniami rozciągającymi i elementami Jogi.
Brzuch Pupa Uda
  • modelowanie mięśni brzucha
  • kształtowanie pośladków
  • wysmuklenie ud
  • spalanie zbędnych kalorii
Xtreme Poranki
Zajęcia w formie obwodu stacyjnego z wykorzystaniem sztangi, stepperów, talerzy i hantli. Każda stacja to ćwiczenie innej partii mięśni. Zmienne ćwiczenia angażują wszystkie grupy mięśni.
Silne Ramiona
Zajęcia angażujące mięśnie rąk, pleców i barków. Ćwiczenia o średniej intensywności poprawiające i wysmuklające górne partie ciała.
Body Ball
Ćwiczenia wykorzystujące duże piłki fitness. Zajęcia spokojne, ogólnorozwojowe, wzmacniające całe ciało.
Turbo Pupa
Trening o wysokiej intensywności, modelujący i wyszczuplający dolne partie ciała. Wykorzystujący elementy zajęć cardio.
Nasi partnerzy