ZMIEŃ KLUB
Nasi trenerzy
Joanna Stós

Joanna Stós

Kim jestem
Jestem kwalifikowanym  trenerem z akredytacją w REPs Polska, prelegentką na platformie Xtreme Go, ambasadorką Xtreme oraz zawodniczką IFBB Bikini Fitness.
Bogate doświadczenie w branży treningów i dietetyki przełożyły się na stałą pozycję TOP5 trenerów Xtreme w Polsce. Podopieczni przy indywidualnych planach osiągają cele w moim programie „Sztosfit Metamorfozy”. W mediach społecznościowych- na Instagramie działam jako SZTOSFIT.
Jestem autorką publikacji FIT- w gazecie „Woman in the world” i na antenie „Radio Polskie” oraz ambasadorką wielu marek sportowych.
Moja przygoda
Sport towarzyszy mi od dziecka, gdzie zdobywałam liczne nagrody, brałam udział w zawodach i wydarzeniach regionalnych na scenie. W wieku 15 lat rozpoczęłam treningi siłowe. Obecnie jestem aktywnym sportowcem i Zawodniczka IFBB Bikini Fitness - po pierwszym sezonie startowym, zakończonym półfinałem Arnold Classic Europe oraz debiucie w Pucharze Polski.
Jako ambasadorka i prelegentka na największej platformie treningowej motywuję innych i edukuję w zakresie diety i treningu, a także reprezentuję klub na imprezach sportowych.

Dlaczego ja:
Zapewnię Ci realne i trwałe efekty poprzez wieloletnie doświadczenie w branży
oraz systematyczne podnoszenie kompetencji na kursach i szkoleniach specjalistycznych : szkolenia trenerskie: Trener Personalny spec: Instruktor kulturystyki
oraz  Medical personal trainer  spec. Trening kobiet w ciąży (Kuźnia Trenerów)
a także szkolenia z zakresu dietetyki i suplementacji (Jakub Mauricz), odżywiania osób aktywnych(ADS) , także w okresie redukcji (Dr D. Parol, T.Sowiński), Dietoterapia chorób autoimmunologicznych (SanDiet)  
oraz szkolenia z metodyki treningu:  Periodyzacja w treningu personalnym, siłowym, sylwetkowym (ATS, CSS), Prawidłowe wzorce ruchowe (ATS), Metodyka i programowanie treningu sylwetkowego, redukcyjnego, hipertroficznego (ATS)  i inne…
Posiadam  akredytację w Polskim rejestrze trenerów REPs, co poświadcza o jakości posiadanych kwalifikacji i gwarantuje profesjonalizm.

Moje słabości:
Masło z nerkowców, które każdego dnia wyjadam łyżkami ze słoika.

Motto
„Jeżeli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać”

Kwalifikacje:

  • Trener Personalny /spec.: Instruktor Kulturystyki
  • Medical Personal Trainer/ spec.: „Trening kobiet w ciąży i po ciąży”
  • Szkolenie z prawidłowej postawy ciała, prawidłowych wzorców ruchowych
  • Szkolenie z „Żywienia osób aktywnych”
  • Szkolenie z zakresu żywienia i suplementacji w sportach siłowych
  • Członek sekcji AZS „Trójboju Siłowego”

 

UMÓW SIĘ NA DARMOWĄ KONSULTACJĘ Z TYM TRENEREM

Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jerzy Golonka i Michał Golonka wspólnicy spółki cywilnej JUMI Jerzy Golonka, Michał Golonka Spółka cywilna z siedzibą w Dąbrowie Tarnowskiej przy ulicy Grunwaldzkiej 26B (33-200 Dąbrowa Tarnowska), NIP: 8711774533, REGON: 381387162 (dalej: „Administrator”) oraz Podmioty Współpracujące z Administratorem, w celu nawiązania kontaktu dotyczącego siedmiodniowego darmowego karnetu.
* Wyrażam zgodę na: I) przesyłanie przez Administratora oraz Podmioty Współpracujące, drogą elektroniczną (na podany adres e-mail) materiałów o charakterze handlowym, marketingowym i informacyjnym; II) otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących i/lub wiadomości SMS inicjowanych przez Administratora oraz Podmioty współpracujące w celach handlowych, marketingowych i informacyjnych".

Podanie danych jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia nam kontakt z Panem/Panią.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest Jerzy Golonka i Michał Golonka wspólnicy spółki cywilnej JUMI Jerzy Golonka, Michał Golonka Spółka cywilna z siedzibą w Dąbrowie Tarnowskiej przy ulicy Grunwaldzkiej 26B (33-200 Dąbrowa Tarnowska), NIP: 8711774533, REGON: 381387162.

Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się kontaktować w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, za pośrednictwem, e-mail: iod@xtremefitness.pl.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („Rozporządzenie”), przede wszystkim: 1. na podstawie zgody w celu nawiązania kontaktu dotyczącego darmowego siedmiodniowego karnetu uprawniającego do skorzystania z usług klubu Xtreme Fitness Gyms (po wcześniejszym wybraniu w formularzu lokalizacji klubu) (podstawa art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia), 2. w celach marketingowych, w tym marketingu bezpośredniego polegającego na przedstawianiu i przekazywaniu ofert reklamowych, informacji handlowych, newsletterów oraz innych materiałów informacyjnych, promocyjnych i marketingowych dotyczących działalności Administratora oraz Podmiotów Współpracujących z Administratorem (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia), 3. w celu ewentualnego ustalenia i dochodzenia roszczeń lub obrony przed nimi, w tym przeciwdziałania nadużyciom ze strony Klienta, oraz w celu zapewnienia bezpieczeństwa osób, porządku, a także ochrony mienia Administratora na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia).

Przesyłanie przez Administratora informacji handlowej drogą elektroniczną na podany adres e-mail, po uzyskanej zgodzie, odbywa się zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2020 r. poz. 344).

Wykorzystywanie przez Administratora, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów komórkowych, komputerów oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego ,odbywa się zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2019 r. poz. 2460).

Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być podmioty wspierające bieżące procesy biznesowe Administratora i świadczące usługi takie jak: prawne, marketingowe, archiwizacyjne, dostawcy odpowiedzialni za obsługę systemów informatycznych i sprzętu.

Administrator nie będzie przekazywał Pani/Pana danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Pani/Pana dane osobowe udzielone na podstawie zgody będą przetwarzane do czasu jej cofnięcia, a w przypadku przetwarzania danych osobowych na podstawie art. 6 ust 1. lit f) Rozporządzenia do czasu zgłoszenia przez Pana/Panią sprzeciwu.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, prawo usunięcia danych osobowych (prawo do bycia zapomnianym), prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie przez Administratora danych osobowych Pani/Pana narusza przepisy Rozporządzenia. Przysługuje Panu/Pani prawo do przenoszenia danych, obejmujące uprawnienie do: otrzymania danych od Administratora i przesyłania ich innemu administratorowi, a także do żądania (jeżeli możliwości techniczne na to pozwalają) przesłania tych danych przez Administratora innemu administratorowi.

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych zawartych w treści formularza jest dobrowolne jednak niezbędne do skorzystania z formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej www.xtremefitness.pl.

Nasi partnerzy