ZMIEŃ KLUB
Nasi trenerzy
Joanna Deda

Joanna Deda

Kim jestem:
Z wykształcenia jestem ekonomistką a także certyfikowanym trener perosnalnym. Specjalizuję się w treningu siłowym oraz wytrzymałościowym. Swoją wiedzę stale poszerzam uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach.
Do tej pory ukończyłam między innymi:
Kurs trenera personalnego - Futurebody
Certyfikowane szkolenie w zakresie dietetyki i suplementacji w sporcie
Certyfikowane szkolenie „Aktywna w ciąży”
Szkolenie z zakresu Kettlebell
Szkolenie Blackroll: Prewencja urazów układu ruchu w sporcie
Szkolenie mobility: Korekta i poprawa wzroców ruchowych
Szkolenie „Trening z własnym ciężarem ciała”

Moja przygoda:
Mimo, iż ukończyłam studia ekonomiczne już w trakcie ich trwania swoją drogę zawodową związałam ze sportem. Systematyczne treningi oraz zdrowe odżywianie stały się nieodzownym elementem mojego życia, dlatego postanowiłam pogłębiać swoją wiedzę z tym związaną.
Od 2015 roku po ukończeniu licznych szkoleń i kursów rozpoczęłam pracę w Xtreme Fitness Gyms jako trener perosnalny  oraz intsruktor zajęć grupowych. Od 5 lat współpracując z różnymi osobami, zarówno podczas treningów perosnalnych jak i w trakcie zajęć grupowych każdego dnia zdobywam nowe, cenne doświadczenie, którym pragnę się dzielić z innymi.

Dlaczego ja:
W życiu nie ma nic cenniejszego niż robić coś co się kocha, dlatego mogę zapewnić Ci swoje 100%-towe zaangażowanie w wspólne treningi. Jestem tu nie tylko po to, aby czuwać nad poprawną techniką wykonywanych ćwiczeń, ale też po to aby Cię motywować i wspierać! Chętnie też opracuję dla Ciebie zbilansowaną dietę, uwzględniając Twoje upodobania żywieniowe, a także pomogę Ci przy wyborze odpowiedniej suplementacji.


Moje słabości:
Motocykle i czekolada ;)

Motto: „Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.”

Kwalifikacje:

  • Kurs trenera personalnego - Futurebody
  • Certyfikowane szkolenie w zakresie dietetyki i suplementacji w sporcie
  • Certyfikowane szkolenie „Aktywna w ciąży”
  • Szkolenie z zakresu Kettlebell
  • Szkolenie Blackroll: Prewencja urazów układu ruchu w sporcie
  • Szkolenie mobility: Korekta i poprawa wzroców ruchowych
  • Szkolenie „Trening z własnym ciężarem ciała”
  • Karate Kyokushinkia Tarnów

 

UMÓW SIĘ NA DARMOWĄ KONSULTACJĘ Z TYM TRENEREM

Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jerzy Golonka i Michał Golonka wspólnicy spółki cywilnej JUMI Jerzy Golonka, Michał Golonka Spółka cywilna z siedzibą w Dąbrowie Tarnowskiej przy ulicy Grunwaldzkiej 26B (33-200 Dąbrowa Tarnowska), NIP: 8711774533, REGON: 381387162 (dalej: „Administrator”) oraz Podmioty Współpracujące z Administratorem, w celu nawiązania kontaktu dotyczącego siedmiodniowego darmowego karnetu.
* Wyrażam zgodę na: I) przesyłanie przez Administratora oraz Podmioty Współpracujące, drogą elektroniczną (na podany adres e-mail) materiałów o charakterze handlowym, marketingowym i informacyjnym; II) otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących i/lub wiadomości SMS inicjowanych przez Administratora oraz Podmioty współpracujące w celach handlowych, marketingowych i informacyjnych".

Podanie danych jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia nam kontakt z Panem/Panią.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest Jerzy Golonka i Michał Golonka wspólnicy spółki cywilnej JUMI Jerzy Golonka, Michał Golonka Spółka cywilna z siedzibą w Dąbrowie Tarnowskiej przy ulicy Grunwaldzkiej 26B (33-200 Dąbrowa Tarnowska), NIP: 8711774533, REGON: 381387162.

Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się kontaktować w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, za pośrednictwem, e-mail: iod@xtremefitness.pl.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („Rozporządzenie”), przede wszystkim: 1. na podstawie zgody w celu nawiązania kontaktu dotyczącego darmowego siedmiodniowego karnetu uprawniającego do skorzystania z usług klubu Xtreme Fitness Gyms (po wcześniejszym wybraniu w formularzu lokalizacji klubu) (podstawa art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia), 2. w celach marketingowych, w tym marketingu bezpośredniego polegającego na przedstawianiu i przekazywaniu ofert reklamowych, informacji handlowych, newsletterów oraz innych materiałów informacyjnych, promocyjnych i marketingowych dotyczących działalności Administratora oraz Podmiotów Współpracujących z Administratorem (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia), 3. w celu ewentualnego ustalenia i dochodzenia roszczeń lub obrony przed nimi, w tym przeciwdziałania nadużyciom ze strony Klienta, oraz w celu zapewnienia bezpieczeństwa osób, porządku, a także ochrony mienia Administratora na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia).

Przesyłanie przez Administratora informacji handlowej drogą elektroniczną na podany adres e-mail, po uzyskanej zgodzie, odbywa się zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2020 r. poz. 344).

Wykorzystywanie przez Administratora, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów komórkowych, komputerów oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego ,odbywa się zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2019 r. poz. 2460).

Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być podmioty wspierające bieżące procesy biznesowe Administratora i świadczące usługi takie jak: prawne, marketingowe, archiwizacyjne, dostawcy odpowiedzialni za obsługę systemów informatycznych i sprzętu.

Administrator nie będzie przekazywał Pani/Pana danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Pani/Pana dane osobowe udzielone na podstawie zgody będą przetwarzane do czasu jej cofnięcia, a w przypadku przetwarzania danych osobowych na podstawie art. 6 ust 1. lit f) Rozporządzenia do czasu zgłoszenia przez Pana/Panią sprzeciwu.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, prawo usunięcia danych osobowych (prawo do bycia zapomnianym), prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie przez Administratora danych osobowych Pani/Pana narusza przepisy Rozporządzenia. Przysługuje Panu/Pani prawo do przenoszenia danych, obejmujące uprawnienie do: otrzymania danych od Administratora i przesyłania ich innemu administratorowi, a także do żądania (jeżeli możliwości techniczne na to pozwalają) przesłania tych danych przez Administratora innemu administratorowi.

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych zawartych w treści formularza jest dobrowolne jednak niezbędne do skorzystania z formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej www.xtremefitness.pl.

Nasi partnerzy