ZMIEŃ KLUB
Nasi trenerzy
Dawid Olszewski

Dawid Olszewski

KIM JESTEM:

Trenerem personalnym, byłym studentem fizjoterapii oraz pasjonatem i czynnym zawodnikiem sportów sylwetkowych. W czasie swojej przygody miałem przyjemność zdobywać doświadczenie współpracując z wieloma osobami z różnych grup wiekowych i na różnym poziomie sportowym, oraz klientami po urazach i z drobnymi wadami postawy. W swojej pracy skupiam się przede wszystkim na osobistych potrzebach każdego klienta, dopasowując program treningowy, żywienie oraz suplementację zgodnie z zakładanym celem sylwetkowym i zdrowotnym.

 

MOJA PRZYGODA:

Z siłownią związany jestem od 7lat, w tym czasie zdobywałem doświadczenie i wiedzę w sprawach kształtowania sylwetki od strony dietetycznej oraz treningowej, udało mi się również dobyć V-ce Mistrzostwo Polski w kulturystyce w kat. do 75kg. Aktualnie wciąż rozwijam się w kierunku treningu sylwetkowego oraz dietetyki sportowej, pracując zarówno z osobami chcącymi startować w zawodach jak również klientami po urazach oraz z drobnymi dolegliwościami bólowymi.

 

DLACZEGO JA:

Jestem nie tylko trenerem i zawodnikiem ale przede wszystkim pasjonatem wszystkiego co związane z kształtowaniem sylwetki zarówno od strony budowy masy mięśniowej, jak również redukcji tkanki tłuszczowej czy poprawie jakości życia. Poprzez odpowiednią diagnostykę aparatu ruchu pod względem prawidłowej mechaniki oraz optymalizowaniu siły napięć mięśniowych, jestem również w stanie pomóc w załagodzeniu drobnych dolegliwości bólowych.

 

MOJE SŁABOŚCI:

Słabość do ciężkich treningów, dobrej muzyki, własnej żony i kolorowych skarpetek :D.

 

MOTTO:

"Its ok to be tired, but its not ok to quit" - J. Peters

 

KWALIFIKACJE:

  • Certyfikat Treningu Personalnego "Black Panthers" oraz licznych szkoleń z zakresu treningu personalnego, fizjoterapii sportowej oraz dietetyki
  • Certyfikat International Fascia&Mobility Summit z ukończeniem szkoleń z zakresu mobility i pracy powięziowej Dr. Kelly Starrett'a
  • Dietetyk sportowy
  • Czynny zawodnik sportów sylwetkowych
  • V-ce Mistrz Polski Juniorów w kulturystyce Moje motto: „Tam gdzie nie ma walki, nie ma siły”

UMÓW SIĘ NA DARMOWĄ KONSULTACJĘ Z TYM TRENEREM

Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Łukasz Dojka prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Xtreme Fitness Łukasz Dojka w Tarnowie przy ul. Widok nr 29 (kod pocztowy: 33-100), NIP: 8711770038, REGON: 122646153 (dalej: „Administrator”) oraz Podmioty Współpracujące z Administratorem, w celu nawiązania kontaktu dotyczącego siedmiodniowego darmowego karnetu.
* Wyrażam zgodę na: I) przesyłanie przez Administratora oraz Podmioty Współpracujące, drogą elektroniczną (na podany adres e-mail) materiałów o charakterze handlowym, marketingowym i informacyjnym; II) otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących i/lub wiadomości SMS inicjowanych przez Administratora oraz Podmioty współpracujące w celach handlowych, marketingowych i informacyjnych".

Podanie danych jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia nam kontakt z Panem/Panią.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest Łukasz Dojka prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Xtreme Fitness Łukasz Dojka w Tarnowie przy ul. Widok nr 29 (kod pocztowy: 33-100), NIP: 8711770038, REGON: 122646153.

Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się kontaktować w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, za pośrednictwem, e-mail: iod@xtremefitness.pl.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („Rozporządzenie”), przede wszystkim: 1. na podstawie zgody w celu nawiązania kontaktu dotyczącego darmowego siedmiodniowego karnetu uprawniającego do skorzystania z usług klubu Xtreme Fitness Gyms (po wcześniejszym wybraniu w formularzu lokalizacji klubu) (podstawa art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia), 2. w celach marketingowych, w tym marketingu bezpośredniego polegającego na przedstawianiu i przekazywaniu ofert reklamowych, informacji handlowych, newsletterów oraz innych materiałów informacyjnych, promocyjnych i marketingowych dotyczących działalności Administratora oraz Podmiotów Współpracujących z Administratorem (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia), 3. w celu ewentualnego ustalenia i dochodzenia roszczeń lub obrony przed nimi, w tym przeciwdziałania nadużyciom ze strony Klienta, oraz w celu zapewnienia bezpieczeństwa osób, porządku, a także ochrony mienia Administratora na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia).

Przesyłanie przez Administratora informacji handlowej drogą elektroniczną na podany adres e-mail, po uzyskanej zgodzie, odbywa się zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2020 r. poz. 344).

Wykorzystywanie przez Administratora, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów komórkowych, komputerów oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego ,odbywa się zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2019 r. poz. 2460).

Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być podmioty wspierające bieżące procesy biznesowe Administratora i świadczące usługi takie jak: prawne, marketingowe, archiwizacyjne, dostawcy odpowiedzialni za obsługę systemów informatycznych i sprzętu.

Administrator nie będzie przekazywał Pani/Pana danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Pani/Pana dane osobowe udzielone na podstawie zgody będą przetwarzane do czasu jej cofnięcia, a w przypadku przetwarzania danych osobowych na podstawie art. 6 ust 1. lit f) Rozporządzenia do czasu zgłoszenia przez Pana/Panią sprzeciwu.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, prawo usunięcia danych osobowych (prawo do bycia zapomnianym), prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie przez Administratora danych osobowych Pani/Pana narusza przepisy Rozporządzenia. Przysługuje Panu/Pani prawo do przenoszenia danych, obejmujące uprawnienie do: otrzymania danych od Administratora i przesyłania ich innemu administratorowi, a także do żądania (jeżeli możliwości techniczne na to pozwalają) przesłania tych danych przez Administratora innemu administratorowi.

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych zawartych w treści formularza jest dobrowolne jednak niezbędne do skorzystania z formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej www.xtremefitness.pl.

Nasi partnerzy