ZMIEŃ KLUB
Historia Xtreme Fitness

Xtreme Fitness Gyms zostało zapoczątkowane przez Łukasza Dojkę w 2012 roku. Założyciel marki oraz CEO swoje wieloletnie doświadczenie w pracy dla kilku największych operatorów branży fitness na świecie przełożył na własny model biznesowy. Jego ścieżka kariery zaowocowała wiedzą z różnych stanowisk oraz szczegółowym poznaniem branży.

 

Aktywny zawodowo i sportowo zrealizował swój cel, który postawił sobie już jako nastolatek – rozwijał swoją karierę, aby ostatecznie stworzyć własną sieć klubów fitness. Łukasz przez wiele lat był także aktywnym sportowcem, który odnosił sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej.

 

Łącząc biznes, sport i pasję stworzył Xtreme Fitness Gyms, a jego droga od sportowca do biznesmena jest imponująca!

Nasze kluby i ich usługi dostosowane są do każdego klubowicza, posiadamy w ofercie strefy i zajęcia dedykowane zarówno osobom początkującym czy seniorom,  jak również regularnie trenującym i sportowcom.

Specyfikacja wykończenia lokalu, najwyższej jakości sprzęt, akcesoria treningowe, znakomita obsługa klienta, zajęcia fitness w cenie karnetu, to wszytko sprawia, że posiadamy najwyższej jakości kluby, oferując przy tym bardzo konkurencyjne ceny karnetów.

 

Powierzchnia naszych klubów oscyluje pomiędzy 500m2 a 1000m2, co daje nam świetny kontakt z klubowiczami oraz mniejszy koszt inwestycji, natomiast perfekcyjnie dobrany sprzęt, optymalnie wykorzystana powierzchnia oraz nasze „know-how” decydują o znakomitej rentowności biznesu.

Nasi partnerzy