ZMIEŃ KLUB
Nasi trenerzy
Marlena Kołłątaj

Marlena Kołłątaj

KIM JESTEM:

Mgr Wychowania Fizycznego -> Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach; instruktor fitness i sportów siłowych; licencjat przysposobienia obronnego – edukacji dla bezpieczeństwa;  instruktor tenisa ziemnego, pływania, nordic walking, badminton; trener wellness; udział w wielu warsztatach z zakresu fitness, bodybuilding oraz dietetyki; przeszkolona z zakresu jogi, pilatesu, body art oraz Aerial Yogi na chustach w powietrzu; trener wielozadaniowy; ze sportem związana od dziecka – w okresie młodzieńczym pływanie oraz siatkówka; na dzień dzisiejszy – tylko kurczak, ryż, kreatyna i siłownia; ulubiony trening to trening pośladków oraz pleców – bo plecy to trzeba mieć w dzisiejszych czasach.

MOJA PRZYGODA:

Pamiętam, jak w mojej głowie narodziła się myśl o zostaniu Trenerem Fitness/ Trenerem Personalnym .. pamiętam też, jak moje ciało oraz głowa do tej roli nie były zupełnie przygotowane.. i tutaj zaczęła się ciężka praca.. nauka.. szkolenia.. warsztaty.. i coś czego kupić się nie da - wiedza zdobyta na siłowni od "koksów" z charakterem. Zdobywając doświadczenie znalazłam się właśnie tutaj w Xtreme Fitness Gyms i jestem Waszym Trenerem.

 

DLACZEGO JA:

Jestem trenerem – pracoholikiem, poświęcam się w stu procentach abyś osiągnął/ęła swoje cele. Nie myśl, że będzie łatwo.. tego nie obiecuje, ale obiecuje, że będę przy Tobie przy każdym Twoim kroku, przy każdej Twojej serii, przy każdym przysiadzie i będę Cię wspierać z całego serca w Twojej podróży do bycia fit. Trenuj ze mną i osiągnij swoje cele! Jestem tu dla Ciebie.

 

MOJE SŁABOŚCI:

Każdy je ma, nikt nie lubi o nich mówić.
Na pewno najgorzej czuje się w zajęciach tanecznych, nie z tego względu że nie mam poczucia rytmu.. kto by zapamiętał te wszystkie układy ?! ;)

 

MOTTO:

„Dzień bez treningu to dzień stracony”
„Nie zbudujesz fajnych pośladków siedząc na nich”

Kwalifikacje i certyfikaty:

  • Magister Wychowania Fizycznego (Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach)
  • Instruktor fitness i sportów siłowych
  • Licencjat przysposobienia obronnego - edukacja dla bezpieczeństwa
  • Instruktor tenisa ziemnego, pływania, nordic walking, badminton
  • Trener wellness
  • Udział w warsztatach z zakresu fitness, bodybuildingu oraz dietetyki
  • Przeszkolenie z zakresu jogi, pilatesu, body aert oraz Aerial Yogi na chustach w powietrzu

 

UMÓW SIĘ NA DARMOWĄ KONSULTACJĘ Z TYM TRENEREM

Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "AMR Artur Rozmus" z siedzibą w Katowicach (adres: ul. Obroki nr 63A lok. 4, 40-833 Katowice ), NIP: 8671677478, REGON: 382297656 (dalej: „Administrator”) oraz Podmioty Współpracujące z Administratorem, w celu nawiązania kontaktu dotyczącego siedmiodniowego darmowego karnetu.
* Wyrażam zgodę na: I) przesyłanie przez Administratora oraz Podmioty Współpracujące, drogą elektroniczną (na podany adres e-mail) materiałów o charakterze handlowym, marketingowym i informacyjnym; II) otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących i/lub wiadomości SMS inicjowanych przez Administratora oraz Podmioty współpracujące w celach handlowych, marketingowych i informacyjnych".

Podanie danych jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia nam kontakt z Panem/Panią.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest "AMR Artur Rozmus" z siedzibą w Katowicach (adres: ul. Obroki nr 63A lok. 4, 40-833 Katowice ), NIP: 8671677478, REGON: 382297656.

Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się kontaktować w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, za pośrednictwem, e-mail: iod@xtremefitness.pl.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („Rozporządzenie”), przede wszystkim: 1. na podstawie zgody w celu nawiązania kontaktu dotyczącego darmowego siedmiodniowego karnetu uprawniającego do skorzystania z usług klubu Xtreme Fitness Gyms (po wcześniejszym wybraniu w formularzu lokalizacji klubu) (podstawa art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia), 2. w celach marketingowych, w tym marketingu bezpośredniego polegającego na przedstawianiu i przekazywaniu ofert reklamowych, informacji handlowych, newsletterów oraz innych materiałów informacyjnych, promocyjnych i marketingowych dotyczących działalności Administratora oraz Podmiotów Współpracujących z Administratorem (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia), 3. w celu ewentualnego ustalenia i dochodzenia roszczeń lub obrony przed nimi, w tym przeciwdziałania nadużyciom ze strony Klienta, oraz w celu zapewnienia bezpieczeństwa osób, porządku, a także ochrony mienia Administratora na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia).

Przesyłanie przez Administratora informacji handlowej drogą elektroniczną na podany adres e-mail, po uzyskanej zgodzie, odbywa się zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2020 r. poz. 344).

Wykorzystywanie przez Administratora, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów komórkowych, komputerów oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego ,odbywa się zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2019 r. poz. 2460).

Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być podmioty wspierające bieżące procesy biznesowe Administratora i świadczące usługi takie jak: prawne, marketingowe, archiwizacyjne, dostawcy odpowiedzialni za obsługę systemów informatycznych i sprzętu.

Administrator nie będzie przekazywał Pani/Pana danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Pani/Pana dane osobowe udzielone na podstawie zgody będą przetwarzane do czasu jej cofnięcia, a w przypadku przetwarzania danych osobowych na podstawie art. 6 ust 1. lit f) Rozporządzenia do czasu zgłoszenia przez Pana/Panią sprzeciwu.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, prawo usunięcia danych osobowych (prawo do bycia zapomnianym), prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie przez Administratora danych osobowych Pani/Pana narusza przepisy Rozporządzenia. Przysługuje Panu/Pani prawo do przenoszenia danych, obejmujące uprawnienie do: otrzymania danych od Administratora i przesyłania ich innemu administratorowi, a także do żądania (jeżeli możliwości techniczne na to pozwalają) przesłania tych danych przez Administratora innemu administratorowi.

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych zawartych w treści formularza jest dobrowolne jednak niezbędne do skorzystania z formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej www.xtremefitness.pl.

Nasi partnerzy