Darmowa wejściówka
Otrzymaj jednodniową wejściówkę i odwiedź nas. Przekonasz się że warto!

Wypełnij poniższy formularz, a dostaniesz od nas darmową wejściówkę, dzięki której przekonasz się osobiście, że warto zostać członkiem Xtreme Fitness.

Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja darmowej wizyty. Podaj preferowaną datę i godzinę wizyty w formularzu poniżej, a nasz konsultant potwierdzi dostępność drogą mailową lub telefoniczną. Wejściówka jest jednorazowa i ważna tylko z dowodem osobistym.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 6:00 - 23:00
Sobota: 8:00 - 20:00
Niedziela: 8:00 - 18:00

UWAGA: Wymagane jest potwierdzenie wizyty przez konsultanta (odpowiedź do 48 godzin). Nie zawsze istnieje możliwość wykorzystania darmowej wejściówki w dniu jej rezerwacji lub następnym. Potwierdzenie wizyty zagwarantuje wolne miejsce.

Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez XF GYM MANAGEMENT - DOJKA, NOWAKOWSKI spółka jawna z siedzibą w Dąbrowie Tarnowskiej (kod pocztowy: 33-200), ul. Ks. Popiełuszki 12, NIP: 8711771428, KRS: 0000558847 („Administrator”) w celach marketingowych - zgodnie z art.6 ust.1 lit a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
* Wyrażam zgodę na przesyłanie przez oraz na zlecenie Administratora informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na wskazany przeze mnie adres e-mail - zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2016 r. poz.1030 z późn. zm.).
* Wyrażam zgodę na wykorzystywanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w tym telefonów komórkowych i stacjonarnych oraz automatycznych systemów wywołujących, dla celów marketingu bezpośredniego przez i na zlecenie Administratora – zgodnie z art. 177 ust.1 ustawy z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2016 r., poz. 1489 z późn. zm.)
Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest XF GYM MANAGEMENT - DOJKA, NOWAKOWSKI spółka jawna z siedzibą w Dąbrowie Tarnowskiej (kod pocztowy: 33-200), ul. Ks. Popiełuszki 12, NIP: 8711771428, KRS: 0000558847 ("Administrator").

Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się kontaktować w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, za pośrednictwem adresu e-mail: iod@xtremefitness.pl.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą zgodnie z art.6 ust.1 lit a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („Rozporządzenie”) w celach marketingowych. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez Administratora do czasu wycofania zgody.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, prawo usunięcia danych osobowych (prawo do bycia zapomnianym), prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do przenoszenia danych do innego administratora, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, prawo wniesienia skargi do UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie przez Administratora danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich.

Podanie przez Pana/Panią danych osobowych w celach marketingowych jest konieczne do otrzymania „Darmowej Wejściówki”, która uprawnia Pana/ Panią do jednorazowego, nieodpłatnego, wejścia do wskazanego klubu „Xtreme Fitness Gyms” oraz skorzystania z usług świadczonych w tym Klubie, w zakresie i na warunkach określonych w treści Regulaminu Xtreme Fitness Gyms.

Nasi partnerzy: