KALENDARZ EVENTÓW 2020 r.

05-06.03.2020

Kongres FEM

Fitness Experience Management to IV edycja najważniejszego wydarzenia branżowego dla właścicieli, managerów siłowni, klubów fitness.

07.03.2020

Franczyza Expo

Targi Franczyza Expo to międzynarodowe spotkanie franczyzobiorców i franczyzodawców. Jest to wydarzenie idealne dla osób poszukujących pomysłu na biznes lub nowych kontaktów w branży.​

FIBO

FIBO – czyli wszystko, co trzeba wiedzieć o branży fitness. Tam można poznać wszystkie nowinki technologiczne, sposoby diagnostyki osoby ćwiczącej, monitoring treningu czy sposoby na skuteczne prowadzenie treningu grupowego.

08-10.05.2020

Międzynarodowa Konwencja Fitness EU4YA by Tiguar

To największe tego typu wydarzenie w Europie Środkowej, poświęcone edukacji instruktorów fitness, trenerów personalnych i osób, które chcą wznieść swoją wiedzę w zakresie treningu na nowy, wyższy poziom oraz poznać nowości w branży.

21-22.05.2020

VIII Konferencja Liderów Franczyzy Best Franchise

Konferencja jest najważniejszym spotkaniem przedstawicieli sieci franczyzowych, ich właścicieli i dyrektorów od lat związanych z franczyzą. Jest miejscem wymiany informacji, wiedzy oraz zdobywania nowego doświadczenia.

15-17.10.2020

Targi Franczyza

To trzy intensywne dni, podczas których odbywa się mnóstwo spotkań biznesowych, zapoznać można się z ponad dwustoma konceptami franczyzowymi i nawiązać kontakty z wieloma przedsiębiorcami. To idealna okazja, by wybrać swój pomysł na biznes.

Łukasz Nowakowski

SPOTKAJ SIĘ Z NAMI NA KONGRESIE FEM!

DLACZEGO WARTO?

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Indywidualne spotkanie z właścicielami sieci Xtreme Fitness Gyms to dobra okazja do zapoznania się z naszym modelem franczyzowym. Twórcy pierwszego skutecznie działającego modelu franczyzowego w Polsce, podczas indywidualnej rozmowy, przybliżą dedykowane narzędzia do prowadzenia klubu pod marką Xtreme Fitness Gyms, wprowadzą w główne zagadnienia związane z branżą fitness i zdradzą swój sposób na sukces.

Rozmowa to często najważniejszy krok, jaki możesz wykonać, aby otworzyć swój własny klub fitness! Umów się na spotkanie – warto!

Łukasz Dojka

Zapisz się na indywidualne spotkanie!